Outlet
Tel: 71 712 24 85
Porównaj (0)

O Nas

Sleeptime - Logo sklepu z materacamiFirma Sleeptime s.c. specjalizuje się w sprzedaży materacy różnych producentów. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie, starając się stale wzbogacać naszą ofertę o nowe produkty. Walczymy o zadowolenie naszych klientów. Pragniemy, aby produkty oferowane w naszym sklepie spełniały Państwa największe wymagania, dlatego też współpracujemy z wieloma producentami, którzy są liderami na rynku materacy t.j.: Materace dla Ciebie, Janpol, Hilding, PerDormire, Sembella.

 

W naszym sklepie mają Państwo zapewnioną kompleksową obsługę i pomoc, związaną z doborem odpowiednich produktów, a także składaniem zamówień. Staramy się zapewniać najwyższe bezpieczeństwo transakcji umożliwiając naszym Klientom płatności internetowe poprzez popularny system PayU, a także poprzez płatność przy odbiorze i zwykłym przelewem bankowym.

 

Wybór odpowiedniego materaca przez internet może okazać się trudny, dlatego nasze Biuro Obsługi Klienta zawsze służy dobrą radą, starając się dobrać do Państwa potrzeb najodpowiedniejsze produkty, zważając zarówno na ich właściwości, jak i Państwa wymagania cenowe. Dodatkowo oferujemy usługę odbioru i utylizacji starego materaca spod domu klienta. 

Do każdego zakupu w naszym sklepie otrzymają Państwo paragon lub fakturę. Wszystkie nasze produkty wysyłane są za pośrednictwem kuriera, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo przesyłki oraz szybki czas realizacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!